Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
De Bosch WGJ23403FG bedien je waar en wanneer je wil dankzij de Home Connect app op je smartphone. Ook verminder je kreukels in je overhemden en jurken met de Iron Assist functie. Stoom zorgt ervoor dat je kleding netjes uit de trommel komt en je minder lang hoeft te strijken. Kies het HygienePlus programma als je een gevoelige huid hebt of last van allergieën. De machine wast op een hogere temperatuur en houdt deze langer vast. Zo was je pollen en dierenharen gemakkelijk weg. Met het anti-vlekkensysteem hoef je je geen zorgen te maken om vlekken. De wasmachine verwijdert veelvoorkomende vlekken, zoals olie of rode wijn, zodat je favoriete outfits weer schoon en fris uit de was komen.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 63,2 cm |
| Artikelnummer | 979952 |
| Merk | Bosch |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Donkere was, Gemengde was, Jeans, Sportkleding, Vlekken, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 9680 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 67 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 103,4 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |