Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Kies hoe je droogt en bespaar tijd met de AEG TR96CVC810 AbsoluteCare Pro. Deze wasdroger heeft SmartDry en AbsoluteCare Plus, waardoor je sneller of extra energiezuinig droogt en verschillende soorten was tegelijk droogt zonder te sorteren. Met energieklasse A bespaar je tot € 340,- aan energiekosten over de levensduur. Het maximale geluidsniveau is 60 decibel, zodat je weinig last hebt van lawaai. Je droogt tot 8 kilogram wasgoed per keer.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A+++ -10% |
| Geluidsniveau | 60 dB |
| Diepte | 65,7 cm |
| Artikelnummer | 977107 |
| Merk | AEG |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Allergieën, Baby kleding, Beddengoed, Dekens, Delicaat, Desinfecteren, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Jeans, Kastdroog, Katoen, Kleine lading, Kort, Koud, Lingerie, Schoenen, Sportkleding, St |
| Display | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 52,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 104 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | true |