Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Wisberg WBDR3BB9NB warmtepompdroger droog je grote ladingen was in één keer. Je laadt 9 kilogram wasgoed tegelijk in, zoals dekbedovertrekken of handdoeken. Door energieklasse B gebruik je minder stroom en bespaar je tot € 280,- op je energiekosten over de levensduur. De droger droogt op een lage temperatuur, zodat je kleding minder slijt en minder snel krimpt. Met het uv-licht in de trommel dood je bacteriën en droog je je wasgoed extra hygiënisch. Wil je niet lang wachten? Dankzij de snelle droogklasse is een volle lading in maximaal 160 minuten droog en ligt alles snel weer in de kast.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel B |
| Geluidsniveau | 64 dB |
| Diepte | 60 cm |
| Artikelnummer | 964632 |
| Merk | Wisberg |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Beddengoed, Delicaat, Desinfecteren, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Hygiëne, Katoen, Overhemden, Sportkleding, Synthetisch, Verfrissen, Wol |
| Display | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 59,5 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 50 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 91 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |