Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
10/10
Was energiezuinig en houd je kleding langer mooi met de AEG LR63R142 ProSense. Deze wasmachine past de programmaduur en het verbruik aan op iedere lading. De beladingssensor werkt op de kilogram nauwkeurig, zodat je nooit meer energie gebruikt dan nodig. Met het vulgewicht van 10 kilogram was je grote ladingen in één keer. Je hebt ruimte voor een dekbed, beddengoed van meerdere bedden of een stapel handdoeken.
| Vulgewicht | 10 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 76 dB |
| Diepte | 63,6 cm |
| Artikelnummer | 920397 |
| Merk | AEG |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Gemengde was, Impregneren, Outdoorkleding, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 11440 l |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 59,7 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 74,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 112,2 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |
| Touchscreen | false |