Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Fris je kleding snel op met de AEG LR73844 ProSteam. Deze wasmachine verwijdert kreukels met stoom, zodat je minder strijkt. Je wast altijd energiezuinig schoon dankzij PreciseWash. De sensor past het programma aan op iedere lading. Met energieklasse A-40 procent bespaar je tot 340 euro aan energiekosten. Je wast kleine en middelgrote ladingen tot 8 kilogram. Zo was je het beddengoed van een tweepersoonsbed of je kleding van een paar dagen.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A+++ -40% |
| Geluidsniveau | 74 dB |
| Diepte | 57,2 cm |
| Artikelnummer | 975710 |
| Merk | AEG |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Gemengde was, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 9240 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Topklasse |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 74,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 616 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |