Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.4/10
Bespaar energie en verwijder hardnekkige vlekken met de Beko BM3WFU41041B IronFast. Deze wasmachine lost wasmiddel sneller op met EnergySpin, waardoor je tot 35 procent extra energie bespaart. Dankzij SteamCure weekt de machine vuil los met stoom, zodat je kleding hygiënisch schoon wordt. Met het vulgewicht van 10 kilogram was je grote ladingen in één keer. De sensor past het verbruik aan op iedere lading, zodat je ook kleine wasjes energiezuinig wast.
| Vulgewicht | 10 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 75 dB |
| Diepte | 58 cm |
| Artikelnummer | 950675 |
| Merk | Beko |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Donkere was, Dons, Gemengde was, Jeans, Outdoorkleding, Overhemden, Sportkleding, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 11220 l |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Basisklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 84,5 cm |
| Gewicht | 76 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 112,2 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | false |
| Kledingbeschermende trommel | true |