Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.6/10
Koppel je droger slim aan je wasmachine met de Miele TEH 788 WP EcoSpeed & Wash2Dry. Deze wasdroger kiest automatisch het beste droogprogramma via de Wash2Dry functie. Met DryCare 40 droog je voorzichtig kleding die je op 40 graden Celsius wast, zelfs als het label drogen afraadt. Dankzij het vulgewicht van 9 kilogram droog je grote ladingen in één keer. Met energieklasse C bespaar je tot € 200,- aan energiekosten over de levensduur.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel C |
| Geluidsniveau | 64 dB |
| Diepte | 63,6 cm |
| Artikelnummer | 960051 |
| Merk | Miele |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Beddengoed, Delicaat, Eco, Extra droog, Hygiëne, Kastdroog, Katoen, Kort, Overhemden, Strijkdroog, Verfrissen, Wol |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Antikreukfase, Automatisch uitschakelen, Bediening via app, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Trommelverlichting, Vochtigheidssensor |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 57 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 185 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | true |