Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
9.1/10
Was grote ladingen beddengoed of kleding in één keer met de Miele WQ 1000 WPS Nova. Deze wasmachine heeft een vulgewicht van 9 kilogram, zodat je gerust een week was spaart. Dankzij de InfinityCare trommel blijft je kleding langer mooi, zelfs je wollen trui. Miele TwinDos doseert je wasmiddel automatisch en verwijdert vlekken beter. Door het toerental van 1600 rpm komt je was minder nat uit de trommel.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 70 dB |
| Diepte | 63,6 cm |
| Artikelnummer | 960042 |
| Merk | Miele |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Beddengoed, Donkere was, Dons, Gordijnen, Impregneren, Jeans, Outdoorkleding, Overhemden, Sportkleding, Sportschoenen, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 11000 l |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Trommelverlichting | true |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Topklasse |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 91,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 107,8 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |