Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.9/10
Bespaar energie en verwijder hardnekkige vlekken met de Beko BM3WFT3841A SteamCure. Deze wasmachine lost wasmiddel sneller op met EnergySpin, zodat je tot 35 procent extra energie bespaart. Dankzij SteamCure weekt de wasmachine vuil los met stoom, waardoor je kleding hygiënisch schoon wordt. Met de sneltoets kort je standaard wasprogramma’s in en bespaar je tijd. Het vulgewicht van 8 kilogram is geschikt voor kleine en middelgrote ladingen wasgoed.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 76 dB |
| Diepte | 54,6 cm |
| Artikelnummer | 948774 |
| Merk | Beko |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Donkere was, Gemengde was, Jeans, Overhemden, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 10340 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Basisklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 84,5 cm |
| Gewicht | 68 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energieverbruik | 103,4 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |