Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.5/10
Bespaar energie en verwijder hardnekkige vlekken met de Beko BM3WFT3841B SteamCure. Deze wasmachine lost wasmiddel sneller op dankzij EnergySpin, waardoor je tot 35 procent extra energie bespaart. SteamCure weekt vuil los met stoom, zodat je kleding extra hygiënisch schoon wordt. Met de sneltoets kort je standaard wasprogramma’s in en bespaar je tijd. Je wast kleine en middelgrote ladingen tot 8 kilogram, zoals beddengoed of kleding van een paar dagen.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 76 dB |
| Diepte | 54,6 cm |
| Artikelnummer | 948775 |
| Merk | Beko |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Donkere was, Gemengde was, Jeans, Overhemden, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 10340 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Basisklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 84,5 cm |
| Gewicht | 68 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 103,4 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |