Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
9.2/10
Was snel en grondig schoon met de Miele WEB 368 WCS PowerWash. Deze wasmachine mengt water en wasmiddel vooraf en sproeit het mengsel over je wasgoed. Hierdoor trekt het wasmiddel dieper in de vezels en gebruik je minder water. Met het QuickPowerWash programma reinig je een halve trommel in 49 minuten. Dankzij energieklasse A-20% bespaar je tot 270 euro aan energiekosten. Je wast middelgrote ladingen tot 8 kilogram in één keer.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A-20% |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 63,6 cm |
| Artikelnummer | 960035 |
| Merk | Miele |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Katoen, Korte was, Opfrissen, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Donkere was, Impregneren, Jeans, Overhemden |
| Waterverbruik per jaar | 10560 l |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 80 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 83,6 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |