Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.8/10
Verminder strijkwerk en fris je kleding snel op met de AEG LR73CU86 ProSteam UniversalDose. Deze wasmachine gebruikt stoom om kreukels en muffe luchtjes uit je kleding te halen. Je wast je wasgoed ook met pods dankzij het speciale UniversalDose vak. Met het toerental van 1.600 komt je was extra droog uit de trommel. Het vulgewicht van 8 kilogram is geschikt voor kleine en middelgrote ladingen, zoals beddengoed of kleding van een paar dagen.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A+++ -10% |
| Geluidsniveau | 76 dB |
| Diepte | 60,2 cm |
| Artikelnummer | 928688 |
| Merk | AEG |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Gemengde was, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 9240 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Topklasse |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 77,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 92,4 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |
| Touchscreen | false |