Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
7.7/10
Was snel en grondig met de AEG LWR8716AD6 PowerCare AutoDose – 10/6 kg. Deze was-droogcombinatie heeft AEG PowerCare en AEG AutoDose. PowerCare verwijdert vlekken beter en wast 5 kilogram in 59 minuten schoon. AutoDose voegt zelf de juiste hoeveelheid wasmiddel toe. Daardoor blijft je kleding langer mooi en bespaar je water en energie. Met 10 kilogram wascapaciteit was je grote ladingen in één keer. Na het wassen droog je 6 kilogram. Dankzij 1600 rpm komt je was droger uit de trommel.
| Vulgewicht drogen | 6 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel D |
| Diepte | 66 cm |
| Artikelnummer | 926181 |
| Merk | AEG |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Automatisch uitschakelen, Automatische wasmiddeldosering, Bediening via app, Informatie aflezen via app, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Stoomfunctie, Tussentijds was toevoegen |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 59,7 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 81,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Milieuvriendelijk | Nee |
| Vulgewicht | 10 kg |