Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.6/10
Fris kleding snel op en verminder kreukels met de AEG LWR7586CUB DualSense UniversalDose – 8/5 kg. Deze was-droogcombinatie heeft AEG ProSteam en AEG UniversalDose. Met stoom fris je licht gedragen kleding op en verwijder je muffe luchtjes. Ook ben je sneller klaar met strijken. Het speciale podsvak lost wasmiddel gelijkmatig op. Daardoor wast je kleding schoner zonder vlekken. Met 1600 rpm komt je was droger uit de trommel. Daardoor droogt beddengoed sneller. De middenklasse waskwaliteit geeft meer gebruiksgemak en schonere was.
| Vulgewicht drogen | 5 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel D |
| Diepte | 59,9 cm |
| Artikelnummer | 926193 |
| Merk | AEG |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Automatisch uitschakelen, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Stoomfunctie, Tussentijds was toevoegen |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 59,7 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 77,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Milieuvriendelijk | Nee |
| Vulgewicht | 8 kg |