Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.9/10
Was je kleding snel schoon met de AEG LR86CB86 PowerCare. Deze wasmachine wast een halve trommel wasgoed in 59 minuten. Met het PowerClean 59' programma verwijder je vlekken uit 5 kilogram wasgoed op 30 graden Celsius. Dankzij energieklasse A-20% bespaar je tot 270 euro aan energiekosten. Je wast kleine en middelgrote ladingen met het vulgewicht van 8 kilogram. Zo past het beddengoed van één tweepersoonsbed of je kleding van een paar dagen in de trommel.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A-20% |
| Geluidsniveau | 75 dB |
| Diepte | 59,9 cm |
| Artikelnummer | 914294 |
| Merk | AEG |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Gemengde was, Impregneren, Outdoorkleding, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 8800 l |
| Beste getest | true |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 59,7 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 78,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 82,8 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |
| Touchscreen | false |