Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.8/10
Droog je was energiezuinig en snel met de Bosch WQG235D1NL. Deze wasdroger heeft een Bosch SelfCleaning Condenser, waardoor je minder onderhoud hebt en energie bespaart. De AutoDry sensoren meten het vocht en passen het programma aan, zodat je nooit langer droogt dan nodig. Met energieklasse C bespaar je tot € 200,- aan energiekosten over de levensduur. Je droogt een volle lading snel met het eco programma. Het vulgewicht van 8 kilogram is geschikt voor middelgrote ladingen.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel C |
| Geluidsniveau | 64 dB |
| Diepte | 64,8 cm |
| Artikelnummer | 911940 |
| Merk | Bosch |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Allergieën, Beddengoed, Delicaat, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Kastdroog, Katoen, Kleine lading, Kort, Overhemden, Sportkleding, Strijkdroog, Synthetisch, Wol |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Anti-vibratie functie, Antikreukfase, Automatisch uitschakelen, Kinderbeveiliging, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Vochtigheidssensor, Zelfreinigende condensor |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,2 cm |
| Gewicht | 56,4 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 176 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | true |
| WiFi | false |