Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
9/10
Verminder kreukels en fris je kleding snel op met de Miele TSL 783 WP EcoSpeed & Steam. Deze wasdroger gebruikt Miele SteamCare om tot 50 procent minder kreukels te geven en PowerFresh om muffe luchtjes te verwijderen. Dankzij Miele Wash2Dry koppel je de droger aan je wasmachine en kiest hij automatisch het juiste programma. Je droogt grote ladingen tot 9 kilogram in één keer. Met energieklasse C bespaar je tot € 200,- over de levensduur.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel C |
| Geluidsniveau | 64 dB |
| Diepte | 64,3 cm |
| Artikelnummer | 894879 |
| Merk | Miele |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Beddengoed, Delicaat, Extra droog, Jeans, Kastdroog, Katoen, Kort, Overhemden, Strijkdroog, Synthetisch, Wol |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Anti-vibratie functie, Antikreukfase, Automatisch uitschakelen, Bediening via app, Beladingssensor, Informatie aflezen via app, Kinderbeveiliging, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Star |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 57,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 185 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | true |